UZMANĪBU!

Pārlūkojot lapu www.rapsim.lv, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, kas nodrošina netraucētu vietnes darbību. PRIVĀTUMA POLITIKA

Piekrītu

Linas Agro paplašina darbību – cels divus jaunus graudu elevatorus.

19.03.2018.Linas Agro jaunumi

Graudu pieņemšanas, pirmapstrādes un uzglabāšanas uzņēmums SIA «Linas Agro» Graudu centrs 2018. gadā paplašina savu darbību. Līdz augustam plānots nodot ekspluatācijā divus jaunus graudu elevatorus – Rēzeknē un Grobiņā.

14. martā uzņēmums ir reģistrējis komercķīlas nodrošināto prasījumu, kura maksimālā summa ir 9,3 miljoni eiro.

SIA “LINAS AGRO” Graudu centrs valdes priekšsēdētājs Petras Kuras stāsta, ka jaunos graudu elevatorus ir plānots uzcelt līdz šī gada augustam, un jau šogad gan Rēzeknes, gan Grobiņas apkārtnes klientiem tiks nodrošināti graudu pieņemšanas pakalpojumi. Katra graudu elevatora jauda būs apmēram 20 000 tonnu.

«Latgales reģionā mums ir tikai viens graudu elevators – Jēkabpilī, bet pārējie atrodas tālu, citos reģionos. Vēlamies arī Latgales reģionā turpmāk nodrošināt šo pakalpojumu. Klientiem šie elevatori būs ieguvums, jo dos iespēju ietaupīt uz loģistikas rēķina,» teica Kuras.

«Linas Agro» Graudu centrs par labu AS «SEB bankai» ieķīlājis visus ķermeniskos pamatlīdzekļus, lai nodrošinātu prasījumus, kas izriet no šā gada 26.februārī starp uzņēmumu un banku noslēgtā kredīta līguma. Bez pagājušajā nedēļā reģistrētas komercķīlas SIA «Linas Agro» Graudu centram ir vēl viena aktuāla komercķīla.

SIA «Linas Agro» Graudu centrs dibināts 2013.gadā. Uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls ir 5 280 000 eiro, un tā vienīgais īpašnieks ir lauksaimniecības grupas «Linas Agro» uzņēmums, Lietuvā reģistrētā kompānija UAB «Linas Agro» Grūdų centras KŪB, kas pārvalda vairākas graudu noliktavas Lietuvā un Latvijā.