UZMANĪBU!

Pārlūkojot lapu www.rapsim.lv, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, kas nodrošina netraucētu vietnes darbību. PRIVĀTUMA POLITIKA

Piekrītu

Linas Agro Grupa

Pirms 25 gadiem tika dibināts mūsu pirmais Grupas uzņēmums – UAB «Linas ir viza». Tas uzņēmējdarbību iesāka ar lietuviešu rapšu eksportu uz Rietumeiropu. Grupa dabiskā veidā paplašinājās un investīciju veidā iesaistījās arvien jaunās uzņēmējdarbību nozarēs. Šobrīd AB «Linas Agro Group» Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Dānijā pārvalda 35 uzņēmumus, tajos strādā 2 220 darbinieku. No 2010. gada 17. februāra AB «Linas Agro Group» atrodas galvenajā Nasdaq Viļņas biržas uzņēmumu sarakstā.

Galvenie mūsu izgatavotie un pārdotie produkti ir graudi, eļļas sēklas, lopbarības izejvielas, piens, putnu gaļa un putnu gaļas izstrādājumi. Esam viens no lielākajiem lietuviešu graudu eksportētājiem, mums Lietuvā un Latvijā ir savs moderns graudu krātuvju tīkls. Mēs esam vislielākais putnu gaļas izgatavotājs Latvijā un diezgan liels piena izgatavotājs Lietuvā. 

Mēs esam viens no zemkopības preču – sertificētu sēklu, mēslojumu, augu aizsardzības līdzekļu un lauksaimniecības tehnikas – piegādes līderiem Lietuvā, mums ir arī sava sēklu sagatavošanas rūpnīca.