UZMANĪBU!

Pārlūkojot lapu www.rapsim.lv, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, kas nodrošina netraucētu vietnes darbību. PRIVĀTUMA POLITIKA

Piekrītu

Partneris | Adama

“ADAMA” ir jaunais “Makhteshim-Agan” ( Mabeno) nosaukums – jauns zīmols lauksaimniecībā.

Kompānijas pirmsākumi meklējami tālajā 1945.gadā, kad Izraēlā tika nodibināta AGAN Chemical Manufacturies.Ilggadēja pieredze un nepārtraukts darbs profesionalitātes paaugstināšanā šodien ļauj kompānijai ADAMA ieņemt septīto vietu starp lielākajiem agroķīmisko produktu ražotājiem pasaulē. ADAMA ir viena no pasaules vadošajām oriģinālu un patentbrīvu augu aizsardzības līdzekļu ražošanas kompānijām, kas veic savu darbību 45 pasaules valstīs. Jau 1400 dažādu augu aizsardzības produktu, no kuriem tikai neliela daļa zināma Latvijas tirgū, ieguvuši globālu atpazīstamību un atzinību. Uzņēmums velta lielu uzmanību un mērķtiecīgi koncentrējas gan uz kvalitatīvu produktu attīstību, gan inovatīvu to iepakojumu, lai vienkāršotu un atvieglotu lauksaimnieku ikdienas darbu.

2005. gadā dibinātā “ADAMA Northern Europe” B.V. pārstāv ADAMA grupu Skandināvijas, Beneluksa, Baltkrievijas un Baltijas valstu tirgos. Tās galvenais birojs atrodas Nīderlandē, nelielas provinces centrā Leusdenā, apmēram 3km uz dienvidaustrumiem no pilsētas Amersfortas. Šai grupai pieder arī Lietuvā nodibinātā akciju sabiedrība UAB “ADAMA Northern Europe”, kas veic tirgus paplašināšanu, jaunu produktu reģistrāciju un nodrošina operatīvu produktu piegādi Baltijā.
Kopš 2013.gada kompānijai ir arī sava pārstāvniecība Latvijā (www.adama.com).

Pārstāvniecības adrese: Dārzciema 60 –313,Rīga.